WYPRZEDAŻ do -60% → sprawdź←

Piżamy produkowane w Polsce

Jest nam niezmiernie miło, że możemy chwalić się tym, iż nasze piżamy są w 100% produktem polskim. Wszystkie materiały z których korzystamy są przygotowane przez polskich producentów. Mimo tego, że polskie marki nie są w stanie konkurować ceną z masową produkcją dostępną we wszechobecnych sieciówkach, to wiemy, że jakość zawsze obroni się sama.


Rynek, zwłaszcza modowy przez ostatnie lata przyzwyczaił nas do kupowania za grosze…ale czy te zakupy są tak naprawdę opłacalne?Wszystko zależy od podejścia konsumenta, jednak zdrowy rozsądek i szacunek do środowiska w którym żyjemy podpowiada, że kupowania rzeczy na jedne raz, które po praniu w najmniejszym stopniu nie przypominają produktu kupionego w wielkiej kolorowej galerii handlowej, to duże szaleństwo i brak szacunku do własnych pieniędzy.


Wierzymy w to, że coraz większa świadomość konsumentów spowoduje to, że wrócimy do mody z przed lat, kiedy to kupowało się znacznie mniej produktów, ale świetnej jakości bo produkowanych przez lokalnych rzemieślników w ograniczonych ilościach. Polskie produkty to nasze cudowne dobro, z którego należy korzystać i chwalić się nim na każdym kroku.

wróć do zakupów → Hello Morning SleepwearCart 0 Koszyk

No products

Darmowa wysyłka! Dostawa
0,00 zł Razem

Realizacja zamówienia (checkout)