WYPRZEDAŻ do -60% → sprawdź←

Nasze materiały


Projektując i szyjąc nasze kolekcje zwracamy bardzo dużą uwagę na jakoś materiału, z którego tworzymy. Wszystkie nasze unikatowe projekty powstają z dzianin i tkanin najwyższej jakości, przyjemnych dla skóry i trwałych. Aby zapewnić komfort noszenia, wybieramy materiały wyłącznie od dostawców z wieloletnią tradycją w swoim fachu. Piękny projekt to dopiero połowa sukcesu, najważniejszy jest materiał i precyzja z jaką powstaje nowe ubranie. Tworzymy rzeczy, które będziesz mogła nosić latami. Po projekty z naszej kolekcji będziesz z przyjemnością sięgać do szafy, gdyż pomimo częstego używania i wielu prań zachowają swój pierwotny kształt, kolor i przyjemną delikatność. Niektóre modele w naszej kolekcji zawierają domieszki sztucznych włókien. Pozwalamy sobie na to tylko w projektach, w których chcemy aby ubranie było bardziej dopasowane do sylwetki i elastycznie podążało za Tobą podczas każdego zadanie, które przed nim postawisz. Wszelkie dodatki zawsze dokładnie sprawdzamy, tak aby sięgać tyko po produkty bezpieczne dla każdej, nawet wrażliwej skóry.


Bawełna organiczna


Bawełna organiczna jest podstawowym materiałem w naszych kolekcjach. Proces produkcji tej dzianiny jest bezpieczny dla środowiska, odbywa się także z uwagą i troską o pracowników plantacji i produkcji. Włókna bawełny organicznej są trwałe, a zarazem delikatne dla Twojej skóry. Dzianina jest bezpieczna nawet dla osób z wrażliwą skórą, jest hipoalergiczna. Niezwykłym wyróżnikiem naszej dzianiny, z którego jesteśmy bardzo dumne, jest jej aksamitna miękkość. Dzięki tej cudownej miękkości nasze projekty, niezależnie od tego czy to piżamy, czy ubrania codzienne, są tak miłe w dotyku, że nie chcę się ich zdejmować. Naszym marzeniem było dać Klientom produkt, który same z przyjemnością będziemy nosić. Cieszymy się, że możemy dzisiaj dzielić się z Tobą tą przyjemnością.

Bawełna organiczna →


Len


Len to tkanina ekologiczna, w pełni biodegradowalna, dzięki czemu nie zanieczyszcza naszego środowiska. Ubrania z lnu są nie tylko ekologiczne, ale też zwyczajnie… zdrowe. Len był kiedyś używany w szpitalach do opatrywania ran i leczenia blizn. To tkanina, która chroni nasze ciało przed alergenami i grzybami, dzięki czemu doskonale nadaje się dla osób z alergiami, uczuleniami i wrażliwą skórą. Połączenie polskiego lnu i bawełny organicznej jest zestawieniem, z którym z wielka przyjemnością spędza się w łóżku każdą wolną chwilę. Pościele wykonane z bawełny organicznej w połączeniu z polskim lnem to przyjemność, z którą trudno się rozstać każdego ranka.

Len →

Bawełna Oeko-Tex Standard 100

Bawełna Oeko-Tex Standard 100 z której szyjemy naszą kolekcję dresów ma trzy ogromne zalety: doskonałą jakość, niezwykle przyjemną miękkość oraz trwałe kolory. Oeko-Tex Standard 100  gwarantuje Ci, że materiał, który nosisz jest wolny od chemicznych substancji szkodliwych, które mają negatywny wpływ na stan Twojego zdrowia i samopoczucia. Uwielbiamy materiały zdrowe dla skóry i przyjemne w dotyku, jesteśmy bardzo szczęśliwe, że udało nam się te dwie istotne kwestie zamknąć w jednym materiale. Tworząc nasze dresy damskie Hello Morning priorytetem było dla nas uczucie, jakie wywoła w Tobie ubranie po pierwszym kontakcie ze skórą. I to nam się udało! W ubraniach z naszej bawełny zakochasz się od pierwszego założenia.

Bawełna Oeko-TexCart 0 Koszyk

No products

Darmowa wysyłka! Dostawa
0,00 zł Razem

Realizacja zamówienia (checkout)