WYPRZEDAŻ do -60% → sprawdź←

O NAS


śnij pięknie. żyj odpowiedzialnie


Czynienie dobra i własna wygoda rzadko idą w parze. Ale rzadko nie znaczy nigdy…
Z Hello Morning Sleepwear możesz pogodzić swój komfort z realnym pożytkiem dla planety.


Projektujemy i produkujemy odzież do spania i nie tylko. Znajdziesz u nas piżamy bawełniane, ubrania z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS, ubrania z bawełny z certyfikatem Oeko-Tex i ubrania z polskiego lnu. Dlaczego właśnie te tkaniny? Bo składają się z surowców naturalnych, nie ma w nich szkodliwych substancji chemicznych i wyprodukowano je z poszanowaniem środowiska.


Wykorzystujemy stonowane kolory i miękkie materiały bez nadruku, aby odpoczywało w nich nie tylko ciało, ale i umysł. Tak powstają ponadczasowe i naturalnie piękne kolekcje Hello Mornning.


Cenimy etyczną produkcję, dlatego nasze ubrania od chwili zerwania pierwszej przędzy, aż do końcowego wykończenia, powstają odpowiedzialnie i z poszanowaniem ludzkiej pracy.


Bo wierzymy, że można żyć lepiej.
_____________________________


nasza historia


Hello Morning Sleepwear to trzy kobiety: Maja, Kasia i Kasia. Artystyczna dusza z dużym wyczuciem stylu i modowych trendów, absolwentka ASP w Krakowie kochająca projektowanie, marketingowiec z wieloletnim doświadczeniem w e-commerce i zacięciem sprzedażowym oraz specjalistka od potrzeb Klientów.


Pierwszą piżamę z metką Hello Morning Sleepwear uszyłyśmy w 2017 roku. Szybko zakochałyśmy się w organicznych tkaninach, a potrzeba bliskości z naturą stała się fundamentem wszystkich naszych działań.


Po 3 latach w branży nadal nie znosimy bylejakości, dbamy o ekologiczny proces produkcji i korzystamy z usług niewielkich lokalnych firm, które są świetne w tym, co robią. Wszystko po to, by zostawiać po sobie nie tylko miłe wrażenia, ale też możliwie najmniejszy ślad węglowy. Jesteśmy zielone w tym co robimy ;) 


Mimo wzlotów i pojawiających się czasem przeciwności losu, ciągle głęboko wierzymy, że można tworzyć modę z szacunkiem dla ludzi i planety.


A jak to robimy?

p o w o l i
Wyznajemy antykonsumpcjonizm i filozofię "slow life". Nasze koszule nocne, bluzy do spania i ubrania z lnu służą w doskonałym stanie przez wiele lat.


e k o l o g i c z n i e
Wszędzie, gdzie to możliwe, używamy materiałów naturalnych. Nasze tkaniny są przyjazne środowisku, a opakowania biodegradowalne. Biurową dokumentację prowadzimy online, a w firmowym menu ograniczamy mięso na rzecz ekologicznej żywności roślinnej.


l o k a l n i e
Szyjemy w małej lokalnej szwalni. W ten sposób wspieramy miejscowy biznes i minimalizujemy ślad węglowy, zostawiany na planecie.


m i n i m a l i s t y c z n i e
Szyjemy w ograniczonych ilościach, aby zminimalizować ilość odpadów. Nie podoba nam się globalna nadprodukcja, dlatego braki uzupełniamy na bieżąco. Nie marnujemy papieru – w pudełku z zamówieniem znajdziesz tylko białą, ekologiczną bibułkę, krótki liścik i metkę.


b e z p i e c z n i e
Wybieramy wyłącznie certyfikowane tkaniny, których pochodzenie można zweryfikować. Nasze materiały są delikatne dla skóry, produkowane bez użycia szkodliwych chemikaliów.
Zobacz, jakie certyfikaty mają nasze tkaniny.  d b a ł o ś c i ą   o   d e t a l e
Wysyłane do Ciebie produkty pakujemy w ekologiczną bibułkę. Na życzenie dołączamy do paczki odręcznie napisany liścik z dowolną treścią. A do tego wszystkiego… nasze przesyłki pięknie pachną!

_____________________________


MISJA
Chcemy zwiększyć popyt na produkty lokalne, organiczne i budować świadomość ekologiczną. Wierzymy, że inna moda niż "dużo i tanio bylejakości z sieciówki" jest możliwa, ale do zmiany potrzebujemy… Ciebie.
Zanim więc kupisz kolejną piżamę z sieciówki, zastanów się, jak powstała i jak długo będziesz się nią cieszyć. A potem rozejrzyj się – na polskim rynku są marki, dla których liczy się coś więcej niż własny zysk.

_____________________________

CERTYFIKATY    

certyfikat Oeko-Tex
Nasze tkaniny mają certyfikat Oeko-Tex. To gwarancja, że są bezpieczne nie tylko dla skóry, ale dla całego organizmu. Badania przeprowadzone na naszych tkaninach potwierdziły, że nie ma w nich niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych.

certyfikat GOTS
Nasze tkaniny mają certyfikat GOTS. Dzięki temu masz pewność, że składają się z surowców naturalnych, pochodzą z ekologicznych upraw i na każdym etapie produkcji powstawały z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw pracowników.

certyfikat Dbałość o Prawa Konsumenta
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich zakupów. Nasz sklep nieprzerwanie od 2017r. jest pod prawną opieką portalu prokonsumencki.pl Od początku istnienia na rynku sklepu Hello Morning z dumą prezentujemy ten certyfikat naszym Klientom, gdyż oznacza on, że:

  • Hello Morning prowadzi zarejestrowaną działalność gospodarczą
  • Hello Morning zobowiązał się przestrzegać ponad 100 Kryteriów Prokonsumenckich
  • Hello Morning szanuje prawo Konsumenta odstąpienia od umowy zawartej na odległość
  • Hello Morning stosuje jasną i zrozumiałą procedurę składania i rozpatrywania reklamacji


Cart 0 Koszyk

No products

Darmowa wysyłka! Dostawa
0,00 zł Razem

Realizacja zamówienia (checkout)