DLA KOGO ?

Z myślą o wrażliwej skórze...

Jesteśmy polską, niezależną firmą stworzoną z miłości do naturalnego piękna, która powstała z myślą o najbardziej wymagających kobietach, borykających się z wrażliwą skórą, która dotyka już 50 % z nas. Projektujemy najwyższej jakości bieliznę do spania dla nowoczesnych kobiet, które chcą się czuć komfortowo przez całą dobę.

Skóra wrażliwa jest delikatna, najczęściej sucha lub bardzo sucha, łatwo ulegająca podrażnieniu i odwodnieniu. Jest podatna na alergie, daje uczucie ściągnięcia, pieczenia i swędzenia. Jej pielęgnacja to nie tylko wyselekcjonowane kosmetyki naturalne, ale przede wszystkim odpowiednie materiały którą ją okrywamy (oddychające i przewiewne). Nasze piżamy są zaprojektowane tak, aby czuć się w nich wygodnie i komfortowo przez całą dobę – jak w drugiej skórze.


Dobrze wiemy jak w życiu ważny jest balans pomiędzy codziennymi obowiązkami a odpoczynkiem, dlatego zaprojektowaliśmy naszą bieliznę tak, abyś po ciężkim dniu mogła wypocząć i czuć się piękna nawet podczas snu. Nasze spodnie, szorty oraz bluzki zostały wykonane z naturalnej i przyjaznej dla skóry bawełny organicznej. Prostota oraz minimalizm naszych projektów sprawiają, że bielizna z metką Hello Morning jest niezwykle wygodna i funkcjonalna. Rozumiemy kobiety, dlatego tworzymy minimalistyczne i ponadczasowe kroje, które podkreślają piękno każdej z Was.

Bawełna, z której szyjemy naszą nocną bieliznę, komplety oraz piżamy posiada jakość GOTS co oznacza, że została wykonana z przędzy organicznej. Produkty Hello Morning są szyte w lokalnej szwalni z bawełny organicznej najwyższej jakości, produkowanej przez Polska firmę. Wybierając naszą markę dbasz o środowisko naturalne a także wspierasz rozwój lokalnego biznesu.

Dbamy o każdy szczegół, po to aby Hello Morning mogło stać się synonimem komfortu oraz wysokiej jakości. Pragniemy by wszystkie kobiety czuły się ekskluzywnie o każdej porze dnia i nocy. Nasze piżamy zostały tak zaprojektowane, abyś czuła się w nich wygodnie i komfortowo przez całą dobę.

#ŚNIJPIĘKNIE!

DLACZEGO ?

Nie sprzedajemy piżam, mówimy jak pięknie jest śnić ....

Wiemy, że sen jest jedną z najważniejszych potrzeb naszego organizmu, gdyż to właśnie od jakości snu zależy nie tylko nasze samopoczucie na drugi dzień ale także nasze zdrowie. Naszą misją jest zapewnienie poczucia błogiego komfortu podczas snu, który stanowi 1/3 naszego życia. Chcąc zrealizować właśnie tą potrzebę , stworzyliśmy piżamy, które sprawią, że Twój sen będzie niezakłócony dotykiem materiału, w którym śnisz. Mamy nadzieję, że w naszych piżamach poczujesz się jak w drugiej skórze.

OD KOGO ?

Nad jakością naszych limitowanych kolekcji czuwają lokalni wytwórcy. Ich wiedza pozwoliła nam na odnalezienie balansu między najwyższą jakością a przystępną ceną. Hello Morning to efekt doświadczenia naszych krawcowych. Wierzymy, że tylko dzięki współpracy z najlepszymi i poszanowaniu tradycji możemy zaoferować Ci coś więcej niż piżamę. Największą wartością naszych projektów jest jakość, starannie wyselekcjonowane materiały bazujące na bawełnie organicznej oraz metka MADE IN POLAND, którą chcemy się szczycić.

PONADCZASOWY DESIGN

Naturalne piękno najlepiej podkreślają dopracowane, funkcjonalne i proste kroje. Ponadczasowość naszych modeli i ich uniwersalny charakter pozwolą każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo. Wiemy, że świadoma kobieta nie musi czuć się wygodnie w sztucznej koronce czy kusych strojach ale na pewno poczuje się zmysłowo w miękkich tkaninach i klasycznych formach. Rozumiemy potrzeby kobiet, dlatego Hello Morning to ukłon w stronę minimalistycznych i ponadczasowych krojów. Odpowiednia kolorystyka w jakiej dobrze będzie się czuła każda kobieta oraz subtelne dodatki wydobędą naturalne piękno każdej z nas.

Z CZEGO ?

Nasza bawełna organiczna posiada jakość GOTS, co oznacza, że została wykonana z przędzy organicznej. Pozyskiwana jest z upraw ekologicznych, w który nie stosuje się środków chemicznych oraz nawozów. Stosowanie bawełny organicznej w przemyśle tekstylnym i odzieżowym wpisuje się w nowy, światowy trend odpowiedzialnej produkcji, której celem jest jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko.

Bio - bawełna pochodząca z ekologicznych upraw, jeszcze do niedawna uchodziła za synonim odzieżowego luksusu, a produkty z niej wykonane bardzo rzadko zajmowały miejsce na półkach popularnych sieciówek. Wraz ze wzrostem ogólnospołecznej świadomości ekologicznej pojawiło się jednak większe zapotrzebowanie na naturalną, przyjazną środowisku modę i organiczna bawełna stała się po prostu trendy.

Kierując się filozofią zrównoważonego rozwoju w modzie, stosujemy jedynie bawełnę pochodzącą z kontrolowanych upraw. Ekologiczne uprawy odtwarzają i utrzymują żyzność gleby. Minimalizowanie zużycia nawozów sztucznych wpisuje się w proces odbudowy biologicznie zróżnicowanego środowiska.Nasze bawełniane piżamy posiadają certyfikat produktów ekologicznych, w których przy procesie farbowania stosowane są tylko barwniki bez związków azowych.

Dzianina jest bezpieczna nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, nie posiada bowiem w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji. Jest zdrowa i przyjazna dla Twojej skóry a jej produkcja nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. Włókna bawełny organicznej cechują się wyjątkową trwałością, gdyż nie są one osłabione substancjami chemicznymi, dlatego też będziesz mogła się cieszyć wysoką jakością swojej piżamy przez długi czas. Będzie w dotyku taka sama jak wtedy, gdy zasnęłaś w niej po raz pierwszy. Tkaniny z bawełny organicznej nie tylko są odporne na deformacje ale nie tracą także swoich unikalnych odcieni. O wszystko co naturalne należy odpowiednio zadbać, dlatego zalecamy abyś nasze piżamy prała używając funkcji prania ręcznego bez wirowania.

ZDROWA SKÓRA

Nasze piżamy, w których wykorzystujemy miękką i ekologiczną bawełnę, nosi się po prostu przyjemniej i zdrowiej. Odzież z tradycyjnej bawełny, przy uprawie, której stosuje się ogromne ilości pestycydów, nawozów sztucznych a podczas barwienia tony toksycznych barwników powodują uciążliwe alergie. Wybierając produkty z metką Hello Morning dbasz o siebie i o swoich  bliskich.

TWOJE ŚRODOWISKO

Ekologiczna uprawa odtwarza i utrzymuje żyzność gleby. Systematycznie zmniejsza globalne zużycie nawozów sztucznych. Wpisuje się w proces odbudowy biologicznie zróżnicowanego środowiska. Syntetyczne nawozy sztuczne i pestycydy stosowane przy uprawie tradycyjnej bawełny, są odpowiedzialne za skażenie gleby i wód gruntowych na olbrzymią skalę, podczas gdy używana przez nas bawełna ekologiczna znacznie redukuje negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne. Nasze bawełniane piżamy posiadają certyfikaty produktów ekologicznych, spełniających wymagania Global Organic Textile Standard.

Z JAKĄ IDEĄ ?

Wierzymy, że to co nosimy, podobnie jak to co jemy ma duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego zależy nam, aby oferowane przez nas produkty były jak najbardziej naturalne i wyprodukowane z poszanowaniem człowieka i natury. Wyznajemy antykonsumpcjonizm i filozofię "slow life" gdzie "mniej" znaczy "więcej" a życie nie jest pojmowane jako szalony pęd za kolejnym trofeami. Hello Morning zostało utkane z marzeń o świadomym życiu w zgodzie ze sobą oraz naturą. Zgodnie z wyznawaną przez nas koncepcją, chcemy inspirować do głębszego spojrzenia na człowieka i naturę.

Naszą ideą było stworzenie linii piżam z przyjaznych dla środowiska, organicznych dzianin produkowanych w Polsce. W realizację tej idei zaangażowaliśmy lokalne zakłady krawieckie oraz innych partnerów, którzy nas wpierają oraz biorą udział w stworzeniu produktu 100% Made in Poland. Wybierając produkty Hello Morning pomagasz budować lokalny biznes.

Zachęcamy do podejmowania świadomych wyborów konsumenckich, które mają znaczenia dla nas oraz miejsca, w którym żyjemy.Cart 0 Koszyk

No products

Darmowa wysyłka! Dostawa
0,00 zł Razem

Realizacja zamówienia (checkout)

Follow us on Facebook