ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROTY

Jeśli chcesz zwrócić swoje zamówienie, masz na to 14 dni od momentu otrzymania przesyłki lub odbioru zamówienia osobiście w siedzibie. Towar, który będzie zwracany nie może nosić żadnych śladów użytkowania, a także powinien posiadać wszystkie metki, zawieszki lub inne dodatki, które były dołączone do zamówienia.

Zwroty realizowane na terenie Polski w naszym sklepie są darmowe, zwroty z Niemiec i Wielkiej Brytanii Kupujący realizuje we własnym zakresie.

Aby dokonać zwrotu z Polski wystarczy kilka prostych kroków:

1. Wyślij zgłoszenie zwrotu na adres: zwroty@hellomorning.pl

W temacie wiadomości podaj numer/symbol zamówienia, a w treści adres z którego zlecony przez nas kurier DHL będzie mógł odebrać przesyłkę.

2. Przygotuj paczkę do transportu. Zabezpiecz odsyłane produkty i spakuj w karton. Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy, znajdziesz do tutaj >pobierz formularz<  ( jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, napisz odręcznie treść, która znajduje się w naszym wzorze). List przewozowy przywiezie kurier, który przyjedzie odebrać przesyłkę.

3. W wiadomości zwrotnej poinformujemy Cię o ustalonym terminie odbioru paczki.  

4. Jeśli nie chcesz korzystać z naszego zlecenia odbioru, możesz wysłać do nas paczkę samodzielnie na adres:

Hello Morning ul. Wodna 6, 30-556 Kraków

Z powodu złych doświadczeń związanych z terminami i jakością usług, nie polecamy jednak korzystania z usług Poczty Polskiej.

Aby dokonać zwrotu z Niemiec lub Wielkiej Brytanii wystarczy kilka prostych kroków:

1. Przygotuj paczkę do transportu. Zabezpiecz odsyłane produkty i spakuj w karton. Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy, znajdziesz do tutaj >pobierz formularz<  ( jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, napisz odręcznie treść, która znajduje się w naszym wzorze).

2. Wyślij paczkę na adres naszej siedziby:

Hello Morning ul. Wodna 6, 30-556 Kraków

Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych nadanych do paczkomatu ani przesyłek kurierskich za pobraniem. Jedynym adresem doręczeń dla wszystkich przesyłek jest adres ul. Wodna 6 w Krakowie

REKLAMACJE

Reklamację możesz złożyć za pomocą poczty elektronicznej hello@hellomorning.pl lub pisemnie na adres ul. Wodna 6, 30-556 Kraków. Prosimy, napisz co jest powodem reklamacji oraz czego oczekujesz od nas w zaistniałej sytuacji. Pamiętaj, mamy 14 dni na rozpatrzenie Twojej reklamacji. Dołożymy wszelkich starań abyś zawsze był zadowolony z zakupów w naszym sklepie.

Zasady zwrotów oraz reklamacji zostały zawarte w regulaminie. Zapoznaj się z REGULAMINEM.Cart 0 Koszyk

No products

Darmowa wysyłka! Dostawa
0,00 zł Razem

Realizacja zamówienia (checkout)