Kolekcja piżam męskich K2
lis022018

Kolekcja piżam męskich K2

Dlaczego jakość snu jest taka ważna?

Sen jest istotną częścią naszego życia, jego jakość wpływa bardzo mocno na to, jak rozpoczniemy kolejny dzień. O jakość snu naszego i naszych najbliższych należy nieustannie dbać. Aby mieć cudowny dzień, #śnijpięknie


Dla wszystkich mężczyzn, którzy uwielbiają czuć się swobodnie i cenią wygodę oraz dla tych, którzy potrzebują poprawić jakość swojego snu, zaprojektowałyśmy kolekcję męskich piżam K2. Każdy mężczyzna zasługuje na piękne sny, dzięki naszym piżamom, są one na wyciągnięcie reki.

Inspiracja

Inspiracją do stworzenia kolekcji piżam dla mężczyzn K2 był nasz przyjaciel Andrzej Bargiel. Na wieść o jego wyprawie na K2 i pomyśle zjazdu ze szczytu na nartach, powstała w naszych głowach obawa o jakość jego snu w tych trudnych i wymagających warunkach. Przy współpracy z Andrzejem powstał model piżamy, w którym każdy mężczyzna poczuje się swobodnie, komfortowo i modnie. Dołożyłyśmy do projektu  naszą najwyższej jakości bawełnę organiczną, szczyptę magii Hello Morning oraz całe serca, wszystko przekazałyśmy w ręce naszych cudownych krawcowych, które pracując z wielką pasją w regionalnej szwalni, przygotowały tą jedyną i wyjątkową piżamę dla mężczyzn.

Andrzej zabrał piżamę na wyprawę na K2, chociaż wiemy, że nie zjechał w niej ze szczytu, to jesteśmy pewne, że pomogłyśmy zapewnić mu najlepszą jakość snu, jaką można wymarzyć. Bawełna organiczna jest najlepszym materiałem na każde warunki, jest delikatna dla skóry, nawet najbardziej wrażliwej.

Sesja zdjęciowa z wyprawy na K2

Podczas wyprawy w góry Karakorum, którą Andrzej rozpoczął 15 czerwca 2018r zrealizował dla Hello Morning sesję zdjęciową. Piżama, którą możesz zakupić w naszym sklepie przeszła test w bardzo trudnych warunkach, test który zdała celująco. Zobacz kilka ujęć z tej niesamowitej sesji zdjęciowej:

Piżama dla każdego wyjątkowego mężczyzny


Kolekcja bielizny nocnej dla mężczyzn, to produkty dla panów, którzy cenią modę i wygodę. Piżamy Hello Morning są tak delikatne, że nie chce się ich zdejmować, są idealne na każdą porę roku, dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów.

Wyjątkowość piżamy podkreśli personalizacja. Andrzej na swoim zestawie zażyczył sobie imię i nazwisko, jednak dla Ciebie możemy wyhaftować dowolną dedykację, logo lub monogram. Wyjątkowe piżamy męskie tylko z metką Hello Morning!Bieżące artyluły

Promocje

Cart 0 Koszyk

No products

Darmowa wysyłka! Dostawa
0,00 zł Razem

Realizacja zamówienia (checkout)

Follow us on Facebook